Верифікований профіль
3
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
53
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора

Продаж комерційної нерухомості (6)

  • Concept Estate
    415 000 $
    854 $/м²

    Робоча вул., 9

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур
    офісне приміщення
    486 м²
    3 тиж. тому
    Продам діючий офіс на Робочій! + Загальна площа 486 кв. м. + Ділянка 17 соток + Автономне газове опалення + 15 кабінетів + Є кухня, санвузли на кожному поверсі + Величезна парковка + Окремо розташована будівля Запрошуємо на показ! ——————————— Ціна — 415 000$ З повагою, Липа Микита АН Concept Estate Офіс: вул. Івана Акінфієва, 18, оф. 606
    Рієлтор
  • Concept Estate
    465 840 $
    800 $/м²

    Науки просп. (Гагаріна), 23

    Відеотур
    офісне приміщення
    582 м²
    4 тиж. тому
    Продам комерційну нерухомість 582,3 м² | Червона лінія | Гагаріна 23, Нагорка Продається готовий комерційний об'єкт із великим потенціалом — чудове рішення для інвестицій, оренди або розміщення власного бізнесу. + Площа: 582,3 м² + Поверх: 2/3 + 15 окремих приміщень — можна зонувати під орендарів або використовувати як open-space + 12 санвузлів — зручно для великого потоку людей або самостійних блоків + Фасадний вхід, великі вікна, високі стелі + Новий сучасний ремонт: усе готове до експлуатації + Якісне освітлення, підведені всі інженерні мережі + Кондиціонери, опалення — дахова котельня + Паркування у доступності Ціна: 800$/м²
    Рієлтор
  • Concept Estate
    225 000 $
    750 $/м²

    Володимира Мономаха вул. (Московська), 9

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур
    офісне приміщення
    300 м²
    4 тиж. тому
    Приміщення в самому центрі міста! Вулиця Володимира Мономаха, 9 ( колишня Миронова), ЦУМ, Глинки, Королеви Єлизавети II. + 3/3 поверх (свій вхід на поверх) + 300 м² загальна площа + 6 окремих приміщень, 2 санвузли, ресепшн + автономне газове опалення (двоконтурний котел) є кондиціонери в деяких кабінетах + своя парковка на 2 автомобілі + косметичний ремонт + Ціна - 225 000$ Телефонуйте та записуйтесь на показ.
    Рієлтор
  • Concept Estate
    15 000 $
    122 $/м²

    Новоселівська вул., 4А

    Відеотур
    приміщення вільного призначення
    123 м²
    4 тиж. тому
    Продається нежитлова одноповерхова будівля в Амур-Нижньодніпровському районі. 100 метрів від Слобожанського проспекту по вул. Новоселівська 4А, поруч із житловою забудовою, з можливістю під'їзду автотранспорту, що забезпечує зручну логістику та доступність. Стіни шлакоблок, дах металевий лист. Внутрішніх приміщень 6, коридорів 2. Загальна площа 123, 3 кв.м, корисна площа: 114, 4 кв.м. Земельна ділянка виділена, з кадастровим номером, в оренді (0, 0249 га). Повний пакет правовстановлюючої і технічної документації, що підтверджує право власності на обєкт і законність землекористування. Об'єкт придатний для комерційного використання: виробниче приміщення, склад, магазин, майстерня тощо. Буді...
    Рієлтор
  • Concept Estate
    300 000 €
    2 000 €/м²

    Володимира Вернадського вул. (Дзержинського), 18

    Відеотур
    багатофункціональне приміщення
    150 м²
    1 міс. тому
    Продам окрему будівлю на вул. Вернадського 18б - загальна площа 150 кв.м. - Внутрішній ґанок (є можливість включити до площі магазину) 10 м Комунікації: - Електропостачання від ТП, індивідуальне. Дозволена потужність: 17 кВт. - Водопровід та водовідведення - Опалення зі встановленими лічильниками - Охоронна сигналізація - Пожежна сигналізація - Відеоспостереження Фасад - структурна система з ударостійким склом. Фундамент будівлі - свайне поле. Будівельні конструкції, композиція фасаду, внутрішня структура та оточуюча забудова дають можливість збільшити поверхівість будівлі до трьох поверхів
    Рієлтор
  • Concept Estate
    300 000 $
    486 $/м²

    Янтарна вул., 64

    Відеотур
    багатофункціональне приміщення
    617 м²
    1 міс. тому
    Продаж комерційного приміщення, Дніпро, р-н. Амур-Нижньодніпровський, Янтарна вулиця 300 000 $
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: