Верифікований профіль
3
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
53
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора

Оренда комерційної нерухомості (19)

  • Concept Estate
    15 000 грн/міс
    300 грн/м²

    Лешко-Попеля вул., 7

    Відеотур
    багатофункціональне приміщення
    50 м²
    5 днів тому
    Здається світлий офіс на вул. Левка Попеля, 7. Гагаріна, Лоцманський! + Загальна площа: 50 м² + Житловий фонд + Автономне опалення + На кухні невеликий радіатор + Компактний кухонний гарнітур зі зручними шухлядами для зберігання. + Котел + Санвузол оснащений сучасною сантехнікою. + Система кондиціонування + Укомплектована меблями та технікою (столи, крісла, електрична плита, мікрохвильова піч тощо) + Яскраві стельові світильники + Підлога в санвузлі, коридорі та на кухні викладена якісною плиткою. Запрошуємо на показ!
    Рієлтор
  • Concept Estate
    40 000 грн/міс
    1 000 грн/м²

    Січеславська Набережна вул., 17-А

    Відеотур
    багатофункціональне приміщення
    40 м²
    6 днів тому
    Здам комерційне приміщення під кав'ярню. Центр. Набережна + Площа: 40 м2 + Центральне опалення та кондиціонери + Нежитловий фонд + Залишиться вся техніка (крім вітрини та однієї морозилки) + Літній майданчик + Дизайнерський ремонт Запрошуємо на показ!
    Рієлтор
  • Concept Estate
    1 750 $/міс
    7 $/м²

    Кільцева, 4

    Відеотур
    багатофункціональне приміщення
    250 м²
    3 тиж. тому
    В автокомплексу здається офісне приміщення на 2 поверсі, планування 6 кабінетів, кухня, 2 с/в, коридор. Опалення пілетний котел. Є місце для паркування автомобілів для співробітників. Ідеально підійде для представництва іноземної філії або торгівельної або агро компанії
    Рієлтор
  • Concept Estate
    27 000 грн/міс
    435 грн/м²

    Героїв Крут вул. (Фурманова), 12-А

    Відеотур
    багатофункціональне приміщення
    62 м²
    3 тиж. тому
    Здам приміщення на Героїв Крут, 12А навпроти входу до ЖК «Панорама», ПІД БУДЬ-ЯКИЙ ВИД ДІЯЛЬНОСТІ! + Окреме суміжне приміщення + Діючий бізнес на даний момент: магазин-кафе «ДВІР 13» + 62 м² + Свіжий ремонт + Планування: 2 кімнати та санвузол + Електроопалення: інверторний кондиціонер Потенційні клієнти: Інтернет-магазини Продуктові магазини Вейпшопи Фастфуд Салони краси Запрошуємо на показ!
    Рієлтор
  • Concept Estate
    35 000 грн/міс
    1 167 грн/м²

    Калинова вул., 9

    Відеотур
    багатофункціональне приміщення
    30 м²
    3 тиж. тому
    Здається в оренду комерційне приміщення під магазин. Калинова. Слобожанський просп. + Площа: 30 м² + Відмінний трафік + Поруч знаходиться вся необхідна інфраструктура + Зручна транспортна розв'язка + Відмінний варіант під магазин, кафе Запрошуємо на показ!
    Рієлтор
  • Concept Estate
    146 000 грн/міс
    200 грн/м²

    Крутогірний узвіз (Рогальова), 14

    Відеотур
    багатофункціональне приміщення
    730 м²
    1992 рік побудови
    3 тиж. тому
    Сдам помещение Крутогорный спуск, 14 р-н Баррикадная этаж: 2/2 (внизу под зданием находится гаражный кооператив) Площадь общая: 730 м2 Планировка: (8 комнат + опэнспейс (500 м2) Возможность перепланировки под личные потребности ремонт: косметика 2 санузла МПО отопление электрическое - кондиционеры. Заведенная мощность позволяет добавить при необходимости конвекторы Пожарная сигнализация Есть счётчик на воду и на электричество. Заведен кабель под мощный генератор Отдельный вход. Отличное большое помещение для Вашего бизнеса - без ограничения по сфере деятельности. Находится практически в самом центре возле планетария. — Цена: 200 грн/м2 + 100% залог + К.У. + %АН Звоните и пое...
    Рієлтор
  • Concept Estate
    210 250 грн/міс
    145 грн/м²

    Набережна Заводська вул., 7

    склад
    1450 м²
    3 тиж. тому
    Сдам складское помещение на ул. Набережная Заводская, 7. Мебельный комбинат. + Площадь: 1450 м2 + Грузовой лифт + Этаж: 2/4 + Оплата КУ по счетам Дтэка + Мощность 50 кВт (можно увеличить по предварительной договоренности) + 380 вТ + Оплата по безналичному рассчету Цена: 145 грн за м2 (210250 грн)
    Рієлтор
  • Concept Estate
    12 000 грн/міс
    800 грн/м²

    Набережна Заводська вул., 7

    приміщення вільного призначення
    15 м²
    3 тиж. тому
    Сдам студию звукозаписи на ул. Набережная Заводская 7. + Общая площадь: 15 м² + Находится в бомбоубежище + 2 комнаты + Сдается вместе с качественным новым оборудованием + Звукоизоляция + Охраняемая территория
    Рієлтор
  • Concept Estate
    2 600 $/міс
    15 $/м²

    Січеславська Набережна вул., 39

    Відеотур ЖК БФК MAYAK
    багатофункціональне приміщення
    170 м²
    4 тиж. тому
    Сдам видовой офис в ЖК Маяк! общая площадь 170 кв.м. 3/36 эт. два вида отопления свободная планировка дополнительно можно арендовать паркоместа 2600$ Приглашаем на показ!
    Рієлтор
  • Concept Estate
    12 000 грн/міс
    800 грн/м²

    Набережна Заводська вул., 7

    приміщення вільного призначення
    15 м²
    3 тиж. тому
    Сдам студию звукозаписи на ул. Набережная Заводская 7. + Общая площадь: 15 м² + Находится в бомбоубежище + 2 комнаты + Сдается вместе с качественным новым оборудованием + Звукоизоляция + Охраняемая территория + Сделают рекубирацию + Могут поменять двери С уважением, Липа Никита АН Concept Estate Офис: ул. Ивана Акинфиева, 18, оф. 606
    Рієлтор
  • Concept Estate
    2 100 $/міс
    10 $/м²

    Володимира Мономаха вул. (Московська), 17А

    Відеотур
    багатофункціональне приміщення
    210 м²
    4 тиж. тому
    Сдам офисное помещение в БЦ "Театральный". Ул. В.Мономаха, 17А + Площадь: 210 м2 + Этаж: 2/10 + 3 кабинета + 2 санузла + столовая + Отдельный вход + Возможна оплата по наличному и безналичному рассчету + Удобная транспортная развязка + Рядом находится вся необходимая инфраструктура + Центр Цена: 2100$ + КУ
    Рієлтор
  • Concept Estate
    12 000 грн/міс
    1 200 грн/м²

    Князя Володимира Великого вул. (Плеханова), 7

    Відеотур
    багатофункціональне приміщення
    10 м²
    3 тиж. тому
    Сдам кабинет под Beauty услуги. Ул. Князя Владимира Великого. Центр. + Площадь: 10 м2 + Подойдет для: косметолога, массажиста, мастера по наращиванию ресниц, татуажа/перманентного макияжа, тату, маникюра/педикюра + Центр + Новый стильный салон с современным ремонтом, закрытого типа! + Отдельный вход с красной линии + Доступ в кабинет 24/7 + В кабинете: новая мебель, умывальник (горячая/холодная вода), кондиционер, тумба на колесах, вентиляция + В салоне: кулер с питьевой водой, отдельная комната для персонала, холодильник, шкаф для личных вещей мастера, шкаф для верхней одежды клиентов, кофемашина, чайник, санузел, зона ожидания, парковочные места + Сдается без кушетки
    Рієлтор
  • Concept Estate
    2 200 $/міс
    15 $/м²

    Науки просп. (Гагаріна), 118

    Відеотур
    багатофункціональне приміщення
    150 м²
    4 тиж. тому
    Сдам помещение на Гагарина 118! Дафи! Идеально под кафе, магазин! + общая площадь 150 м2 + 1 этаж + красная линия + заведено электричество 30 кв + выход на две стороны + сделана чистовая отделка, кредитные каникулы на ремонт + отличное месторасположение!
    Рієлтор
  • Concept Estate
    5 400 грн/міс
    150 грн/м²

    Набережна Заводська вул., 7

    офісне приміщення
    36 м²
    3 тиж. тому
    Сдам офисное помещение на ул. Набережная Заводская, 7. Мебельный комбинат. + Площадь: 36 м2 + Лифт есть + Этаж: 3/7 + Оплата КУ по счетам Дтэка + Центральное отопление + Оплата по безналичному рассчету Цена: 150 грн за м2 (5400 грн)
    Рієлтор
  • Concept Estate
    8 100 грн/міс
    150 грн/м²

    Набережна Заводська вул., 7

    Відеотур Вокзальна
    офісне приміщення
    54 м²
    3 тиж. тому
    Сдам офисное помещение на ул. Набережная Заводская, 7. Мебельный комбинат. + Площадь: 54 м2 + Лифт есть + Этаж: 3/7 + Оплата КУ по счетам Дтэка + Центральное отопление + Оплата по безналичному рассчету Цена: 150 грн за м2 (8100 грн)
    Рієлтор
  • Concept Estate
    36 250 грн/міс
    145 грн/м²

    Набережна Заводська вул., 7

    склад
    250 м²
    3 тиж. тому
    Сдам складское помещение на ул. Набережная Заводская, 7. Мебельный комбинат. + Площадь: 250 м2 + Лифта нет + Этаж: 2/2 + Оплата КУ по счетам Дтэка + 3 помещения + Оплата по безналичному рассчету Цена: 145 грн за м2 (36250 грн)
    Рієлтор
  • Concept Estate
    174 000 грн/міс
    145 грн/м²

    Набережна Заводська вул., 7

    Відеотур Вокзальна
    багатофункціональне приміщення
    1200 м²
    3 тиж. тому
    Сдам складское помещение на ул. Набережная Заводская, 7. Мебельный комбинат. + Площадь: 1200 м2 + Есть лифт + Этаж: 2/3 + Мощность: 50 кВт (по предварительной договоренности можно увеличить) + 380 вТ + Оплата КУ по счетам Дтэка + 2 помещения + Оплата по безналичному рассчету + Центральное отопление Цена: 145 грн за м2 (174000 грн)
    Рієлтор
  • Concept Estate
    1 000 $/міс
    17 $/м²

    Івана Акінфієва вул. (Фучика), 17

    Відеотур
    багатофункціональне приміщення
    60 м²
    3 тиж. тому
    Сдам коммерческое помещение 60м² | Ивана Акинфеева 17, Парк Шевченко + Площадь: 60 м² + Этаж: 1/5 + open space + Отдельный вход + каникулы 1 месяц + Красная линия + Парковка в доступности Цена: 1000$
    Рієлтор
  • Concept Estate
    1 400 $/міс
    7 $/м²

    Кільцева, 4

    Відеотур
    багатофункціональне приміщення
    200 м²
    4 тиж. тому
    В автокомплексу здається офісне приміщення на 3 поверсі, планування 5 кабінетів, кухня, 2 с/в, коридор. Опалення пілетний котел. Є місце для паркування автомобілів для співробітників. Ідеально підійде для представництва іноземної філії або торгівельної або агро компанії
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.